Slider

czwartek, 1 października 2020

Sesja Rodziny K.

To już moje kolejne spotkanie z tą fantastyczną rodziną. Miałam zaszczyt fotografować ich dwie córeczki gdy miały zaledwie kilka dni. Bardzo się ucieszyłam gdy zdecydowali się na rodzinną sesję w plenerze gdy ich najmłodsza córeczka zaczęła już samodzielnie siedzieć. 
Jednym z najbardziej wyczekiwanych przez rodziców krokiem milowym ich dziecka jest moment, gdy niemowlak zaczyna samodzielnie siadać. Uwielbiam maluszki w tym wieku. Te ogromne pełne blasku oczy. Słodkie uśmiech i pierwsze ząbki.To wspaniały moment, który jest wart uwiecznienia. Dziecko tak szybko się zmienia, tak szybko uczy się nowych rzeczy. Zaraz po sesjach noworodkowych, sesje siedzących maluchów są moimi ulubionymi.
Pogoda na początku września była wspaniała więc plener był naszym naturalnym wyborem. Mama fantastycznie spisała się wybierając ubrania dla rodziny. Dziewczynki miały śliczne, jednakowe kolorowe bluzki, a stonowany i dopasowany kolorystycznie strój rodziców pięknie dopełnił całości. 
A te piękne wianki, które mają dziewczynki są autorstwa ich wspaniałej mamy :DZapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe, niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz