Slider

piątek, 16 października 2020

Sesja noworodkowa 9-dniowej J.

Gdy rodzi się maluszek komuś z naszych bliskich, siostrze, bratu, przyjaciółce to często chcemy podarować im coś wyjątkowego. Można kupimy coś użytecznego: matę edukacyjną, karuzelę na łóżeczko, nianię elektroniczną, a może fotelik samochodowy? To super prezenty, ale może dać rodzicom coś co zostanie z nimi na dłużej niż kilka miesięcy? Może dać im coś co z czasem będzie nabierać wartości? 
Ta wspaniała rodzina właśnie dostała taki prezent. Otrzymali od bliskich sesję noworodkową w prezencie. 
Mieli okazję uwiecznić w niezwykły sposób pierwsze chwile ich nowego życia. Barwo dla darczyńców za wspaniały prezent, którym rodzice będą cieszyć się do końca życia. 
Jeśli chcielibyście podarować sesję swoim najbliższym, wystarczy do mnie zadzwonić: 512 395 006 

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe, niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz