Slider

czwartek, 15 października 2020

Sesja rodzinna i ciążowa

Uwielbiam sesje plenerowe. Dają tyle możliwości o przestrzeni, zwłaszcza dla rozbieganych dwulatków. 
To już moje kolejne spotkanie z tą wspaniałą rodziną. Już nie mogę się doczekać aby poznać ich kolejne dziecko. To niesamowite wyróżnienie i zaszczyt, że mogę towarzyszyć wam w tych przełomowych momentach waszego życia.

Zdjęcia z sesji noworodkowej J. możecie zobaczyć tu:
https://blog.kwiatku.pl/2018/10/sesja-noworodkowa-10-dniowej-j.html
 Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe, niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz