Slider

czwartek, 26 listopada 2020

Sesja ciążowa Pani K.

Ta wspaniała rodzina spodziewa się już trzeciego dziecka. Ten maluch, który już niedługo się urodzi będzie miał wspaniałą starszą siostrę i super brata. Było chłodno tego dnia gdy robiliśmy zdjęcia. Sesja była naprawdę ekspresowa i po niecałych 30 min było już po wszystkim. 
Nie bójcie się jesiennej pogody. Ubierzcie się na cebulkę i pójdźmy razem na króciutki spacer. Wszystkie wybierane przeze mnie miejsca plenerowe są tam gdzie bez problemu można dojechać samochodem. 

 Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz