Slider

piątek, 27 listopada 2020

Sesja noworodkowa 10-dniowej Z.

Nie minęło zbyt wiele czasu i znów mogłam się z nimi spotkać. Malutka 
Z. jest już na świecie więc pora na jej sesję noworodkową. Jej starsza siostra, która jak pamiętacie mam już 2 lata, jak na dwulatka przystało nie była chętna do współpracy z nami na sesji. No cóż, dwulatki już tak mają. Wykonywanie poleceń i cierpliwość nie jest ich mocną stroną. Całe szczęście, że zgodziła się na wspólne zdjęcie z rodzicami ale na więcej nie mogliśmy już liczyć. Dla bezpieczeństwa jej małej siostrzyczki musieliśmy sięgnąć po przekupstwo i magię photoshopa. Zdjęcia na, których dziewczynki są razem powstały z połączenia kilku ujęć. Starsza siostra siedziała przy pustym wiaderku, do którego jej tata wrzucał chrupki. Dopiero później umościłam młodszą siostrę w tym samym wiaderku i w bezpiecznym otoczeniu zrobiłam jej zdjęcie. Edytując zdjęcia połączyłam te dwa ujęcia dzięki czemu rodzice mogą cieszyć się wspólnym zdjęciem swoich pięknych córek. Niestety, czasami tak jest, że dwulatki nie chcą być w pobliży młodszego rodzeństwa. Nie powstrzymuje mnie to przed zrobieniem im wspólnego zdjęcia. 

Zdjęcia z rodzinnej sesji ciążowej tej wspaniałej rodziny możecie obejrzeć tu:

 
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz