Slider

piątek, 18 grudnia 2020

Sesja rodzinna K.

Często pytacie czy fotografuję tylko noworodki. Nie. Chętnie też staję za obiektywem sesji rodzinnych z dziećmi w każdym wieku. Ta sesja odbyła się w samym środku jesieni. Tata poprosił o sesję ze swoimi dorastającymi dziećmi a ja z przyjemności spełniłam jego prośbę. Sesja z nastolatkami w braw pozorom do łatwych nie należy, ale ta dwójka była bardzo chętna i bez fochów i niepotrzebnego sarkazmu zgadzała się na moje propozycje. 
Nie mogę zapomnieć o jeszcze jednym wyjątkowym członku tej rodziny. Aqua! prze sympatyczna sunie, która okazała się bardzo wdzięczną modelką. Uwielbiam fotografować psy!Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz