Slider

niedziela, 10 stycznia 2021

Sesja noworodkowa 9-dniowego N.

Jedna z letnich sesji, które zaległy u mnie na dysku i nie miałam okazji Wam jej pokazać. Słoneczniki były w pełnym rozkwicie gdy ten mały chłopczyk przyszedł na świat. Jego rodziców poznałam kilka tygodni wcześniej na sesji ciążowej. Zdjęcia z tej sesji możecie zobaczyć tu:
Sesja ciążowa Pani A.Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz