Slider

niedziela, 28 listopada 2021

Sesja noworodkowa 11-dniowego K.

Podoba mi się jesienna stylistyka tej sesji. Znacie mnie, zawsze stawiam na minimalizm i ponadczasowości zdjęć. Nie mogłam się oprzeć tym wspaniałym wrzosom, jesiennym liściom i musiałam wykorzystać je na tej sesji. Mama poprosiła o zdjęcia w misiowych czapkach, tata wybrał metalowe wiadro i tak powstała wspaniała sesja noworodkowa małego wspaniałego chłopca. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz