Slider

sobota, 20 listopada 2021

Sesja noworodkowa 17-dniowej C.

Wspaniale współpracowało mi się z tą wyjątkową małą kruszynką. Była bardzo spokojna i pięknie pozwalała mi na realizację moich pomysłów na jej sesję noworodkową. Pierwszy raz wypróbowałam pozę, którą jakiś czas temu widziałam gdzieś w intrenecie- froggy na dłoniach taty. Od tamtej pory ta poza zaczęła pojawiać się w moim repertuarze. 
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz