Slider

poniedziałek, 8 listopada 2021

Sesja noworodkowa 12-dniowej A.

To już moje kolejne spotkanie z tą wspaniałą rodziną. To taki zaszczyt gdy wracacie na sesje. Patrzeć jak wasze dzieci rosną, poznawać nowe maluszki to ogromne wyróżnienie i radość z każdego spotkania z Wami. 
Gdy w sesji uczestniczy starsze rodzeństwo, które nie skończyło jeszcze 3 lat, spodziewam się większych problemów ze starszym niż tym najmniejszym maluchem. Nie ukrywam, nie było łatwo. Ale dziecka w tym wieku nie zmusisz do niczego, możesz zachęcać prosić, ale jak się uprze to nawet czekolada nie pomoże ;) 
Udało się zrobić tylko jedno wspólne zdjęcie dziewczynkom i to w dodatku zdjęcie kompozytowe. Połączyłam ze sobą 2 różne zdjęcia. No cóż czasami tez tak bywa, ale dzięki odpowiednim narzędziom mogę dać rodzicom wspólne zdjęcie ich córeczek.  

 Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz