Slider

wtorek, 1 lutego 2022

Sesja rodzinna i urodzinowa Z. i J.

To już moje kolejne spotkanie z tą wspaniałą rodziną. To ogromny zaszczyt obserwować jak powiększa się ich rodzina i jak dziewczynki rosną. 
Z. skończyła rok, z tej okazji spotkaliśmy się na sesji urodzinowej z tortem a potem wyskoczyliśmy na mały jesienny spacer. Kolory były cudne ale światło nie idealne, mimo to uważam, że zdjęcia się udały. 
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz