Slider

czwartek, 10 lutego 2022

Sesja noworodkowa 15-dniowej M.

Kolejna rodzina wróciła do mnie ze swoim nowym maluszkiem. Ale fajnie patrzeć jak wasze rodziny się powiększają a dzieci rosną. 
Jeśli jesteście ciekawi sesji noworodkowej starszego brata M. zapraszam tu:
Sesja noworodkowa 9-dniowego M.

Jego mała siostrzyczka okazała się fantastyczną modelką. Starszy M. nie koniecznie był zainteresowany siostrą ale udało się zrobić dzieciom kilka wspólnych ujęć. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz