Slider

niedziela, 26 czerwca 2022

Sesja noworodkowa 25-dniowej Z.

Z. odwiedziła mnie z rodzicami i 4letnim starszym bratem. Miałam już zaszczyt fotografować go gdy był kilkudniowym norowodkiem. Zdjęcia z jego sesji możecie zobaczyć tu: Sesja noworodkowa 13-dniowego M.
Z. w dniu sesji miała już skończone 3 tygodnie. Sesję musieliśmy przełożyć ze względu na przeziębienie jej brata. Nie mniej jednak Z. okazała się wspaniałą małą modelką i pięknie współpracowała podczas całej swojej noworodkowej sesji. 

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz