Slider

poniedziałek, 4 lipca 2022

Sesja noworodkowa 15-dniowego F.

Rodzina 15-dniowego F. to jedni z moich najwierniejszych klientów. Wiedzieliśmy się już na kilku sesjach. 
Pierwszy raz spotkaliśmy się na sesji noworodkowej ich pierwszego synka, 4-lata temu!
Zdjęcia z tej sesji możecie zobaczyć tu: Sesja noworodkowa 13-dniowego K. Zrobiliśmy też razem ciążową sesję gdy spodziewali się swojego kolejnego dziecka. I teraz, po raz kolejny na sesji noworodkowej 15-dniowego F. 
4-letni K. wspaniale sprawdził się w roli starszego brata. Był bardzo opiekuńczy i delikatny. Udało nam się zrobić dużo wyjątkowych zdjęć. Jestem bardzo zadowolona z efektów tej sesji.

Dziękuję Kochani za wasze zaufanie i za to, że wracacie w tak ważnych w waszym życiu momentach. To ogromny zaszczyt, że mogę Wam towarzyszyć i zatrzymać dla Was na zawsze te wyjątkowe chwile. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz