Slider

niedziela, 24 lipca 2022

Sesja noworodkowa 12-dniowej A.

Wspaniała mała kruszynka. Urodziła się szybciej niż wszyscy się spodziewali. W dniu sesji A. miała 12 dni a jej data spodziewanego porodu miała być za kolejne 10 dni :) Lubię pracować z wcześniakami. Zawsze są super śpiące. A. skradła moje serce, a te jej śliczne włosy na długo zostaną w mojej pamięci. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz