Slider

niedziela, 31 lipca 2022

Sesja noworodkowa 13-dniowej Z.

Zawsze zachęcam abyście przynosili na sesje noworodkowe różne przedmioty, aby dodatki były bardziej osobiste. Gdy zobaczyłam tego konika morskiego-przytulankę wiedziałam, że musimy ten morki akcent pociągnąć na całą sesję. Do tego mama wybrała błękit jako kolor przewodni więc wszystko zaczęło się ze sobą zgadzać. Najczęściej fotografuję dziewczynki w różu, żółcieniach lub fioletach. Sami przyznajcie, że błękit jest równie twarzowy. 

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz