Slider

niedziela, 6 listopada 2022

Sesja noworodkowa 15-dniowy A.

Zdjęcia z rodzicami są obowiązkowym punktem każdej sesji noworodkowej. Zdarza się, że rodzice nie chcą zdjęć, wolą skupić się tylko na dziecku. Tłumaczę im wtedy, że zdjęcia na których jest dziecko są dla niech ale zdjęcia, na których są rodzice są dla dziecka. To te ujęcia, z mamą i z tatą dziecko będzie ceniło najbardziej. Samo będzie miła jeszcze mnóstwo zdjęć, zdjęć z rodzicami będzie najmniej. Ten niezwykły i przełomowy moment w życiu człowieka kiedy staje się rodzicem jest tak wyjątkowy i unikalny, że nie może przejść niezauważony/uwieczniony na zawsze. Pamiętajcie, że nasza pamięć jest bardzo ulotna, zdjęcia pozwolą nam ten wspaniałe chwile zachować na zawsze. 
 Uważam, że czarno-białe zdjęcia mają niesamowitą siłę wyrazu.  Uwielbiam te emocje i prostotę tych kadrów. 
Gdy maluszek rodzi się w listopadzie to oprócz typowo jesiennych kadrów musi się znaleźć jakiś świąteczny akcent. 

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz