Slider

środa, 2 listopada 2022

Sesja noworodkowa 24-dniowego I.

Kolejna wspaniała rodzina i ich super chłopaki. I. w dniu sesji miał 24-dni a jego starszy brat L. 3lata. Idealnie pracowało mi się z tymi chłopakami. Obaj bardzo grzeczni i bardzo fotogeniczni.
Praca z trzylatkami nie zawsze jest taka przyjemna i kolorowa, dlatego tym bardziej się cieszę, że chłopcy mają taj dużo wspólnych zdjęć. 
 Cieszę się, że ta rodzina będzie miała taką wspaniałą pamiątkę. Miałam ogromny zaszczyt, że mogłam uwiecznić dla nich ten początek ich wspólnego nowego życia.

 

Zawsze na sesji noworodkowej dbam o to aby starsze rodzeństwo czuło się ważne. Ten dzień nie jest tylko dla nowego maluszka ale również ma być wyjątkowym przeżyciem dla starszego brata. 

Obowiązkowe zdjęcie mamy z synkami.

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006Brak komentarzy:

Prześlij komentarz