Slider

sobota, 4 lutego 2023

Sesja noworodkowa 16-dniowego H.

Dziś chciałabym pokazać wam zdjęcia z sesji 16-dniowego H., która odbyła się w środku jesieni więc pojawiło się trochę takich akcentów. Jednak, jak zawsze postawiłam na naturalność biel i ponadczasowość tych rodzinnych zdjęć.
 H. odwiedził mnie z rodzicami i starszą o 4lata wspaniałą siostrą. Cudownie pracowała mi się  tą fantastyczną rodziną. Czteroletnia  A. idealnie odnalazła się na sesji i z ogromną chęcią bawiła się ze mną w robienie zdjęć. Bardzo ochoczo pomagała przy sesji i była bardzo otwarta na wszystkie moje propozycje wspólnych zdjęć z nowym braciszkiem. Nie wszystkie 4-latki są tak zaangażowane i chętne do współpracy jak ta ślicznotka. 
Gdy na sesję przychodzi starsze rodzeństwo zawsze poświęcam i chwilę na to by poczuły się wyjątkowo. Zawsze robię im kilka portretów i jakieś ujęcia z rodzicami, aby to było tez dla nich wydarzenie a nie wszystko kręciło się wokół nowego członka rodziny. 

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz