Slider

sobota, 7 stycznia 2023

Sesja noworodkowa 36-dniowej N.

Często słyszę pytanie: Dlaczego sesję noworodkową najlepiej zrobić zanim dziecko skończy14 dni?
Głównym powodem jest to, że po skończonych dwóch tygodniach najczęściej dzieci nie są już tak śpiące jak zaraz po urodzeniu. Po tym czasie są też bardziej wrażliwe na zewnętrze bodźce co wiąże sie z tym, że dotykanie, przekładanie czy poprawianie je wybudza. Moim priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort Waszego dziecka, dopiero po tym pokazanie go w jak najbardziej pochlebny sposób. Gdy maluch przesypia całą sesję i nie zdaje sobie tak naprawdę sprawy, że cokolwiek się z nim dzieje jest to z korzyścią dla niego. Gdy dziecko śpi, sesja przebiega szybciej i sprawniej co z kolei wpływa na komfort rodziców. 
Gdy dziecko jest już starsze i z różnych powodów trafia do mnie po tym idealnym momencie na sesję to też nie jest  żaden problem. Nadal robię wszystko aby dziecku było jak najprzyjemniej, aby mogło się zrelaksować bo wtedy mam możliwość zrobić ładne zdjęcia.
Gdyby maluchowi, bez względu na wiek, było nie wygodnie, było mu zimno lub źle, dało by o tym znać swoim wyrazem twarzy, grymasem, zmarszczeniem lub płaczem a ja nie miałabym możliwości zrobienia ładnych zdjęć.
Ta sesja 36-dniowej N. jest świetnym przykładem. N. nie śpi na większości zdjęć, ale jest zrelaksowana i po mini sami możecie ocenić czy jest zadowolona czy nie. 
Jej mama bardzo chciała zdjęcia w koszykach, bardzo kolorowe z dużą ilością kwiatów. Po zawinięciu N. w kokonik od razu zasnęła i mogliśmy zrobić zdjęcia na jakich mamie zależało najbardziej.   
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz