Slider

środa, 1 marca 2023

Sesja noworodkowa 16-dniowego H.

To była bardzo wyjątkowa sesja, którą na długo zapamiętam. Powiem szczerze, że nie byłam pewna jak się potoczy, tyle rzeczy mogło po drodze pójść nie tak, ale jak zwykle okazało się, że moi modele zawsze mnie pozytywnie zaskakują.
16-dniowy H. ma fantastycznego starszego brata, który potrzebował trochę więcej uwagi i zrozumienia niż przeciętny jedenastolatek. Dużo przed sesją rozmawiałyśmy z mamą o jej starszym synku, abym mogła dobrze się do tej sesji przygotować. Jak zawsze podeszłam do sesji indywidualnie, zmieniłam kilka swoich nawyków, przemyślałam wszystko i dostosowałam otoczenie studia do potrzeb 11-letniego S. 
Sesja przebiegła fantastycznie, a efekty bardzo ucieszyły mnie rodziców chłopców. 

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz