Slider

niedziela, 19 marca 2023

Sesja noworodkowa 19-dniowego M.

Mama tego małego przystojniaka dostała sesję noworodkową w prezencie. Czy może być wspanialszy prezent dla młodej lub przyszłej mamy? Karuzela nad łóżeczko, wózek, mata sensoryczna? Te przedmiotu będą służyć tylko przez chwilę ale zdjęcia z czasem będą nabierać wartości. Ten czas z nowiutkim dzieckiem jest tak krótki i tak ulotny a wspomnienia po nim mogą zostać na zawsze. Brawo za wspaniały wybór i najlepszy możliwy prezent dla mamy. 
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz