Slider

wtorek, 20 czerwca 2023

Sesja noworodkowa 12-dniowego D.

Świetna rodzina i jeszcze lepsze dzieciaki. 4-letnie starsze siostry są najlepszymi pomocnikami na sesji noworodkowej ich nowonarodzonego rodzeństwa. Bardzo chętnie pomagają a jeszcze chętniej pozują do zdjęć. D. w dniu swojej noworodkowej sesji miał 12 dni i wielokrotnie uśmiechał się do mnie gdy robiliśmy mu zdjęcia. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz