Slider

niedziela, 9 lipca 2023

Sesja noworodkowa 16-dniowego L.

Niezapominajki już przekwitają ale udało nam  się zrobić kilka ujęć w ogrodzie. 
Rodzice poprosili o zdjęcia z piłką i szalikiem klubowym a ja uwielbiam spełniać wasze prośby więc nia mogło zabraknąć takich ujęć. Tata już nie może się doczekać kiedy będzie mógł zabierać synka na mecze. Wspaniała młoda rodzina.  


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz