Slider

środa, 2 sierpnia 2023

Sesja noworodkowa 17-dniowego A.

To moje kolejne spotkanie z tą wspaniałą rodziną. To ogromny zaszczyt, że mogłam zobaczyć jak ich starsza córeczka zmieniła się od czasu gdy ostatni raz wydziałam ja na jej sesji noworodkowej. 
J. wyrosła na prześliczną, promienną dziewczynkę a teraz jest starszą siostrą.
 Zachęcam do sprawdzenia zdjęć z jej sesji noworodkowej, którą znajdziecie tu: Sesja noworodkowa 5-dniowej J. Niesamowite jak się zmieniła, prawda? 
Spójrzcie tylko jak jej młodszy braciszek jest do niej podobny. 
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz