Slider

wtorek, 12 września 2023

Sesja ciążowa i rodzinna w Plenerze

Przepiękna przyszła mama i jej chłopaki. To była bardzo przyjemna sesja. Spotkaliśmy się na krótki spacer przez las na końcu, którego była przepiękna, kwitnąca makami łąka. 3-letni W. mógł się wybiegać i być sobą dzięki czemu mogliśmy uwiecznić go na kilku rodzinnych zdjęciach. 
W brzuszku jest jego mała siostrzyczka, a gdy czytacie tego posta jesteśmy już po jej sesji noworodkowej. 
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz