Slider

poniedziałek, 21 sierpnia 2023

Sesja noworodkowa 8-tygodniowego D.

Seria powracających klientów trwa. Nie łatwo było nam się umówić na tą sesję. 
Gdy D. pojawił się na świecie ustaliłyśmy z jego mamą termin sesji w okolicach 10-doby jego życia. Niestety tuż przed naszym spotkaniem starszy synek zachorował na ospę i musieliśmy przesunąć naszą sesję na inny termin. Mogliśmy się spotkać dopiero po dwóch miesiącach. Musze Wam się przyznać, że  nie maiłam zbyt dużych oczekiwać co do efektów tej sesji. Praca z niemowlakami nie jest tak prosta jak z kilkudniowym noworodkiem. Niemowlaki są już bardzo sztywne, nie śpią tak chętnie i są bardzo wrażliwe na dotyk i układanie. Nie wiele stylizacji może bezpiecznie zrobić w tym wieku.  
Mamie chłopców zależała na jakichkolwiek ujęciach, aby była jakakolwiek pamiątka z tych pierwszych momentów ich nowego życia. 
Jakie było moje zaskoczenie gdy rozpoczęliśmy sesję. D. okazał się niewiarygodnie wdzięcznym modelem. Pięknie przespał cała sesję i pozwoli na dużo więcej niż większość jego rówieśników. 
Gdybym wam nie powiedział, że ten maluch ma już dwa miesiące a nie dwa tygodnie to pewnie byście mi nie uwierzyli .

Jak już zapewne wiecie na sesji zawsze jest czas na zdjęcia tylko starszego dziecka. Robię wszystko aby sesja była przyjemnością i wyjątkowym przeżyciem dla każdego uczestnika. Jeśli ciekawi Was jak O. wyglądał kilka lat temu podczas swojej sesji noworodkowej zapraszam tu: Sesja noworodkowa 14-dniowego O.
 Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz