Slider

środa, 17 października 2018

Sesja noworodkowa 10-dniowej J.

Pogoda nas rozpieszcza w tym roku, więc kolejny plener. Tym razem z uroczą 10-dniową J, która troszkę grymasiła podczas swojej noworodkowej sesji, ale na spacerze spała idealnie. 
Mama J. bardzo chciała zdjęcie córeczki w pozie żabki. Malutka bardzo nie lubiła żeby rozprostowywać jej paluszki, zdecydowanie lepiej jej się spało z zaciśniętymi piąstkami więc nie nalegałam na idealnie rozprostowane palce na tych ujęciach. 
J na świat przyszła pod koniec sierpnia więc pomyślałam, że przecudnie kwitnące wrzośce będą pasowały do jej sesji noworodkowej. 
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz