Slider

środa, 24 października 2018

Sesja noworodkowa 13-dniowego O.

13-dniowy O. odwiedził mnie ze swoją prześliczną mamą i babcią. Babcie bardzo rzadko bywają na moich sesjach noworodkowych, dlatego ta sesja była taka wyjątkowa.
Mówią, że nikt tak nie kocha dziecka jak babcia i nikt lepiej od babci maluchem się nie zaopiekuje.
I to jest święta prawda.  Przy okazji pozdrawiam babcie moich dzieci ;)
Babcia O. była bardzo troskliwą ale też  trochę nerwową babcią. Na początku sesji chyba do końca nie umiała mi zaufać, jej troska i strach o malutkiego wnusia czasem brał górę i nerwowa atmosfera udzielała się mamie ale prze wszystkim małemu O., który podczas sesji był trochę niespokojny. Gdy w końcu babcia przekonała się, że maluszkowi nie dzieje się żadna krzywda, że wiem co robię, gdy zaufała mojemu doświadczeniu i wiedzy, sesja zaczęła przebiegać dużo sprawniej i spokojnej.
Pamiętajcie, że maluszki czują nasze emocje. Spokojna mama to spokojne dziecko. Niepokój Babci udzielał się mamie a przejęcie mamy objawiało się nerwowością dziecka.Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz