Slider

czwartek, 30 maja 2019

Sesja noworodkowa 16-dniowej G.

To była niezwykła sesja ponieważ rodzice 16-dniowej G. poprosili o jak najwięcej wspólnych zdjęć. Najbardziej zależało im na zdjęciach razem z córeczką. Bardzo fajne wyzwanie, zazwyczaj robię 4 ujęcia z rodzicami, tym razem wykorzystałam prawie wszystkie znane mi możliwe pozy rodziców z noworodkiem. Zdjęcia z rodzicami należą do moich ulubionych. Moim zdaniem będą miały największą wartość dla dziecka gdy już dorośnie i świadomie sięgnie do tych uchwyconych wspomnień.
Zdjęć swojej córeczki rodzice zrobią jeszcze pewnie tysiące podczas jej dzieciństwa, ale zdjęć na których będą razem będzie zapewne najmniej. Dlatego tak bardzo ucieszyłam się, że Ci rodzice docenili wartość wspólnych zdjęć i dali mi możliwość uchwycenia ich  dla nich. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz