Slider

środa, 16 lutego 2022

Sesja urodzinowa W.

Ta sesja powstała w lipcu zeszłego roku, ale w końcu mogę Wam ją pokazać bo mama wybrała już zdjęcia. Po sesji nie musicie śpieszyć się z wyborem zdjęć. Mace tyle czasu ile wam potrzeba. Nawet jeśli miałaby to potrwać kilka miesięcy, nie ma problemu, zdjęcia będą bezpiecznie czekać na moim serwerze. 

Na sesję urodzinową W. wybraliśmy się na moją ulubioną łąkę. Pogoda była wspaniała. Zawsze staram się uchwycić kontakt między Wami. Robimy kilka pozowanych zdjęć ale większość to tylko Wy i kilka moich wskazówek. Zdjęcia są bardzo naturalne, pełne uczuć i emocji. Takie uwielbiam najbardziej. Oczywiście zawsze jest miejsce na idealne upozowane zdjęcie "do ramki: ale z doświadczenia wiem, że na duże wydruki zawsze wybieracie te bardziej spontaniczne ujęcia.

A jeśli jesteście ciekawi sesji noworodkowej W. zapraszam tu: Sesja noworodkowa W.


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz