Slider

poniedziałek, 12 grudnia 2022

Sesja urodzinowa W.

Ten przystojniak skończył już rok. Pamiętacie jego sesję niemowlęcą. Dla przypomnienia wklejam tu link do tej sesji:
Sesja 7-tygodniowego W.
Nie wiem dlaczego, ale zdarza się że dziecko nie chce mieć nic wspólnego z tortem. Nie ma mowy aby go dotknęło, nie ma mowy aby spróbowało, nie ma mowy o bałaganie. Tym razem właśnie tak było. Byłyśmy przekonane, że W. będzie rzucał ciastem o ściany tym czasem gdy dotknął lukry rozpłakał się i  to był koniec jego przygody z urodzinowym tortem. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz