Slider

poniedziałek, 7 sierpnia 2023

Sesja noworodkowa 15-dniowego N.

Nie ma dla mnie większego komplementu niż to że wracacie do mnie po więcej zdjęć. Zawsze z ogromną radością witam powracające rodziny. Uwielbiam patrzeć jak maluszki, które tuliłam jak miały kilka dni wracają z młodszym rodzeństwem. 
Uwielbiam też pracować z 3-4 letnimi starszymi siostrami. Wspaniale się z nimi pracuje podczas sesji. Zawsze jest czas na serię zdjęć starczego dziecka. Nie skupiamy się tylko na nowonarodzonym maluchy. Sesja ma być wyjątkowym wydarzeniem dla każdego członka rodziny. 
Starsze dzieci zawsze mają robione zdjęcia same z rodzicami, a dopiero po później robimy wspólne zdjęcia z nowym dzieckiem. 

Jeśli ciekawi Was jak L. zmieniła się od czasu swojej sesji noworodkowej zapraszam tu: Sesja noworodkowa 10-dniowej L.


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz